PTM Group

شرکت پیشروطب مایا

شرکت پیشروطب مایا به شماره ثبت : 436079 از سال 1390 فعالیت خود را در حوزه پزشکی و زیبایی آغاز نموده است. شرکت پیشروطب مایا با بکار گرفتن نیروهای متخصص و آموزش تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبائی گامی مؤثر در ارتقاء سطح کیفی و کاربردی این محصولات برداشته است. بدین منظور این افتخار داریم با کمپانی های بین المللی در نقاط مختلف جهان در زمینه واردات تجهیزات پزشکی و زیبائی با برندهای معتبر و دارای بالاترین کیفیت و استانداردهای بین المللی همکاری نماید. سرلوحه کار ما مشتری مداری و ارائه آموزش و خدماتی نوین برای بهره برداری بیشتر و بالابردن سطح کیفی خدمات پزشکی و بیمارستانی در کشور عزیزمان ایران است.
همچنین این شرکت از آنجاییکه خود را متعهد به پیشبرد اهداف کشور می داند، توانسته است گامی موثر در عرصه تولیدات داخلی و اشتغال زایی در سال حمایت از تولیدات داخلی بردارد.

مدیرعامل : دکتر حمید چناری
مدیر فروش و مدیر برگزاری کارگاههای آموزشی : مهندس احمد شریفیان
آدرس دفتر مرکزی : مرزداران ـ خیابان ایثار ـ نبش مالک ـ پلاک 2 ـ طبقه 4
ایمیل : PTMGroupco@gmail.com

PTM
PTM

درباره ما

شرکت پیشروطب مایا، نماینده انحصاری آکادمی بین المللی MTC انگلستان بوده و در این راستا موفق به برگزاری همایش ها و سمینارهای آموزشی در راستای انتقال دانش و بروزرسانی مطالب علمی و پزشکی گردیده است و امید آن داریم که بتوانیم قدم موثری در این راستا برداریم تا شاید دین خود را ایران و مردم ایران ادا کرده باشیم. از جمله فعالیت های شرکت پیشروطب مایا به شرح زیر می باشد:

  • طراحی و تولید تجهیزات پزشکی
  • فروش محصولات و تجهیزات پزشکی و زیبایی
  • واردات محصولات زیبایی و تجهیزات پزشکی
  • تجهیز مراکز درمانی، مطب ها، کلینک ها
  • برگزاری همایش و سمینارهای آموزشی
  • برگزاری کارگاههای آموزشی

ما همیشه آنلاین هستیم

شما می توانید در هر لحظه سوالات خود را با کارشناسان حرفه ای پی تی ام گروپ مطرح نموده و در اسرع وقت به نتیجه مناسب برسید. ما با تمام تلاش و امکانات همیشه آنلاین در خدمت شما هستیم. شما از راه های گوناگون می توانید با ما در تماس باشید. متخصصین ما همواره در وب سایت آنلاین پاسخگوی مشتریان گرامی از سراسر ایران میباشند تنها با یک کلیک خدمات ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تاکید ما برارتباط دوستانه و ارائه مشاوره صحیح است. لازم به ذکر است پی تی ام گروپ همواره برای وقت و هزینه مشتری خود ارزش والایی قائل می باشد.

PTM